Terminarz

Wybierz
1/32 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Wolny los
LZS Walce
LZS II Błękitni Jaryszów
Wolny los
KS Bodzanów-Nowy Świętów
Wolny los
Rodło Opole
Wolny los
Śląsk Łubniany
Wolny los
LZS Starościn
Wolny los
Wolny los
Swornica Czarnowąsy Opole
LZS Racławiczki
0:9
KS Krapkowice
LZS Skorogoszcz
1:2
MKS Gogolin
GKS Grodków
0:7
Skalnik Gracze
Jedność Rozmierka
0:17
Małapanew Ozimek
LZS Dytmarów
3:1
LZS Piotrówka
Orzeł Źlinice
3:2
LZS Gronowice
Piast Strzelce Opolskie
3:0
OKS Olesno
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
7:0
Racławia Racławice Śląskie
Naprzód Ujazd-Niezdrowice
1:4
Agroplon Głuszyna
Hetman Byczyna
2:6
LZS Starowice Dolne
Po-Ra-Wie II Większyce
0:4
Stal Brzeg
LZS Rudniki
4:0
UKS Karnków
Żubry Smarchowice
2:3
MKS Pogoń Prudnik
Sparta Paczków
0:5
Polonia Głubczyce
Olimpia Lewin Brzeski
1:0
Polonia Nysa
TOR Dobrzeń Wielki
1:2
Unia Kolonowskie
Czarni Otmuchów
1:3
Orzeł Branice
GLKS Włókniarz Kietrz
1:2
Start Namysłów
Polonia Karłowice
1:2
Naprzód Jemielnica
Piomar Tarnów-Przywory
3:4
KS Krasiejów
Victoria Chróścice
4:0
Silesius Kotórz Mały
1. FC Chronstau-Chrząstowice
0:9
Ruch Zdzieszowice
LZS Ligota Oleska
2:3
Po-Ra-Wie Większyce
LZS Mechnice
3:8
LZS SBB ENERGY Kup
Źródło Krośnica
0:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1/16 Finału
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
Wolny los
Swornica Czarnowąsy Opole
2:3
Piast Strzelce Opolskie
LZS Rudniki
1:6
KS Krapkowice
LZS Starowice Dolne
9:1
LZS Dytmarów
LZS Starościn
0:9
Unia Kolonowskie
Naprzód Jemielnica
0:7
Stal Brzeg
Olimpia Lewin Brzeski
0:10
Małapanew Ozimek
KS Krasiejów
4:2
Rodło Opole
Ruch Zdzieszowice
1:3
Agroplon Głuszyna
Śląsk Łubniany
0:5
Victoria Chróścice
MKS Pogoń Prudnik
3:0
LZS Walce
KS Sławięcice Kędzierzyn-Koźle
1:3
Po-Ra-Wie Większyce
LZS II Błękitni Jaryszów
1:7
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Start Namysłów
4:3
Skalnik Gracze
Polonia Głubczyce
7:0
KS Bodzanów-Nowy Świętów
MKS Gogolin
4:2
LZS SBB ENERGY Kup
1/8 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Orzeł Źlinice
1:6
Polonia Głubczyce
MKS Pogoń Prudnik
2:0
Agroplon Głuszyna
Chemik Kędzierzyn-Koźle
3:1
KS Krasiejów
MKS Gogolin
1:4
LZS Starowice Dolne
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
Start Namysłów
Victoria Chróścice
1:2
Unia Kolonowskie
KS Krapkowice
1:0
Stal Brzeg
Piast Strzelce Opolskie
1:3
Małapanew Ozimek
1/4 FINAŁU
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
8:1
Unia Kolonowskie
MKS Pogoń Prudnik
0:1
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
0:1
LZS Starowice Dolne
KS Krapkowice
0:1
Polonia Głubczyce
PÓŁFINAŁY
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
2:3
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
3:1
LZS Starowice Dolne
FINAŁ
Data Gospodarze Wynik Goście
Po-Ra-Wie Większyce
1:2
Polonia Głubczyce
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości