Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
0:0
Skalnik Gracze
MKS Pogoń Prudnik
0:1
Małapanew Ozimek
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:3
LZS Starowice Dolne
OKS Olesno
4:1
Po-Ra-Wie Większyce
Unia Krapkowice
1:0
Swornica Czarnowąsy Opole
Polonia Nysa
0:1
Piast Strzelce Opolskie
Start Namysłów
1:0
LZS Victoria Chróścice
TOR Dobrzeń Wielki
1:3
MKS Gogolin
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
2:0
TOR Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek
1:1
Start Namysłów
OKS Olesno
2:3
Polonia Głubczyce
Po-Ra-Wie Większyce
1:4
LZS Starowice Dolne
Swornica Czarnowąsy Opole
1:0
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Piast Strzelce Opolskie
1:1
Unia Krapkowice
LZS Victoria Chróścice
1:1
Polonia Nysa
MKS Gogolin
2:0
MKS Pogoń Prudnik
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Start Namysłów
2:1
MKS Gogolin
Polonia Głubczyce
8:3
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Pogoń Prudnik
1:3
Skalnik Gracze
Chemik Kędzierzyn-Koźle
1:0
Piast Strzelce Opolskie
OKS Olesno
2:0
TOR Dobrzeń Wielki
Unia Krapkowice
2:1
LZS Victoria Chróścice
Polonia Nysa
1:1
Małapanew Ozimek
Swornica Czarnowąsy Opole
1:1
LZS Starowice Dolne
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
0:0
Start Namysłów
Polonia Głubczyce
4:2
TOR Dobrzeń Wielki
Małapanew Ozimek
3:1
Unia Krapkowice
MKS Gogolin
1:1
Polonia Nysa
OKS Olesno
1:0
MKS Pogoń Prudnik
Po-Ra-Wie Większyce
0:2
Swornica Czarnowąsy Opole
Piast Strzelce Opolskie
0:1
LZS Starowice Dolne
LZS Victoria Chróścice
1:3
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
1:4
Polonia Głubczyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
2:2
Małapanew Ozimek
TOR Dobrzeń Wielki
0:4
Po-Ra-Wie Większyce
OKS Olesno
0:1
Start Namysłów
Unia Krapkowice
5:2
MKS Gogolin
Polonia Nysa
1:0
Skalnik Gracze
Swornica Czarnowąsy Opole
0:2
Piast Strzelce Opolskie
LZS Victoria Chróścice
1:2
LZS Starowice Dolne
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
2:2
Małapanew Ozimek
Skalnik Gracze
0:0
Unia Krapkowice
Polonia Głubczyce
0:1
Start Namysłów
TOR Dobrzeń Wielki
7:4
MKS Pogoń Prudnik
MKS Gogolin
3:1
Chemik Kędzierzyn-Koźle
OKS Olesno
1:4
Polonia Nysa
Po-Ra-Wie Większyce
3:3
Piast Strzelce Opolskie
LZS Victoria Chróścice
1:3
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Skalnik Gracze
MKS Gogolin
- : -
LZS Starowice Dolne
OKS Olesno
- : -
Unia Krapkowice
Polonia Nysa
- : -
Polonia Głubczyce
Start Namysłów
- : -
TOR Dobrzeń Wielki
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Małapanew Ozimek
Piast Strzelce Opolskie
- : -
LZS Victoria Chróścice
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
- : -
LZS Starowice Dolne
Polonia Głubczyce
- : -
Unia Krapkowice
Małapanew Ozimek
- : -
Piast Strzelce Opolskie
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Start Namysłów
TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Polonia Nysa
MKS Gogolin
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
LZS Victoria Chróścice
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
- : -
LZS Starowice Dolne
Unia Krapkowice
- : -
TOR Dobrzeń Wielki
Polonia Nysa
- : -
MKS Pogoń Prudnik
Start Namysłów
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Skalnik Gracze
Piast Strzelce Opolskie
- : -
MKS Gogolin
LZS Victoria Chróścice
- : -
Małapanew Ozimek
Kolejka 10
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Polonia Głubczyce
- : -
LZS Starowice Dolne
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Unia Krapkowice
TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
MKS Gogolin
- : -
LZS Victoria Chróścice
OKS Olesno
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Małapanew Ozimek
Start Namysłów
- : -
Polonia Nysa
Kolejka 11
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
MKS Gogolin
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
MKS Pogoń Prudnik
TOR Dobrzeń Wielki
- : -
LZS Starowice Dolne
OKS Olesno
- : -
Piast Strzelce Opolskie
Unia Krapkowice
- : -
Start Namysłów
Polonia Nysa
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Polonia Głubczyce
LZS Victoria Chróścice
- : -
Skalnik Gracze
Kolejka 12
Data Gospodarze Wynik Goście
Skalnik Gracze
- : -
Małapanew Ozimek
Polonia Głubczyce
- : -
Piast Strzelce Opolskie
MKS Pogoń Prudnik
- : -
LZS Starowice Dolne
TOR Dobrzeń Wielki
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
OKS Olesno
- : -
LZS Victoria Chróścice
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
MKS Gogolin
Polonia Nysa
- : -
Unia Krapkowice
Start Namysłów
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Kolejka 13
Data Gospodarze Wynik Goście
LZS Starowice Dolne
- : -
Start Namysłów
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Polonia Nysa
MKS Gogolin
- : -
Skalnik Gracze
OKS Olesno
- : -
Małapanew Ozimek
Unia Krapkowice
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
MKS Pogoń Prudnik
Piast Strzelce Opolskie
- : -
TOR Dobrzeń Wielki
LZS Victoria Chróścice
- : -
Polonia Głubczyce
Kolejka 14
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
Małapanew Ozimek
MKS Pogoń Prudnik
- : -
Piast Strzelce Opolskie
TOR Dobrzeń Wielki
- : -
LZS Victoria Chróścice
OKS Olesno
- : -
MKS Gogolin
Unia Krapkowice
- : -
Chemik Kędzierzyn-Koźle
Po-Ra-Wie Większyce
- : -
Skalnik Gracze
Polonia Nysa
- : -
LZS Starowice Dolne
Start Namysłów
- : -
Swornica Czarnowąsy Opole
Kolejka 15
Data Gospodarze Wynik Goście
Małapanew Ozimek
- : -
TOR Dobrzeń Wielki
Chemik Kędzierzyn-Koźle
- : -
Po-Ra-Wie Większyce
MKS Gogolin
- : -
Polonia Głubczyce
OKS Olesno
- : -
Skalnik Gracze
Unia Krapkowice
- : -
LZS Starowice Dolne
Swornica Czarnowąsy Opole
- : -
Polonia Nysa
Piast Strzelce Opolskie
- : -
Start Namysłów
LZS Victoria Chróścice
- : -
MKS Pogoń Prudnik
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości