Terminarz

Wybierz
Kolejka 1
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
1:1
Polonia Nysa
Odra Kędzierzyn-Koźle
10:1
Fortuna Głogówek
MLUKS Tułowice
4:1
Czarni Otmuchów
MKS II Pogoń Prudnik
2:1
LZS Racławiczki
Koksownik Zdzieszowice
- : -
Jedność Rozmierka
Kolejka 2
Data Gospodarze Wynik Goście
Jedność Rozmierka
12:0
LZS Racławiczki
Koksownik Zdzieszowice
4:7
Odra Kędzierzyn-Koźle
Czarni Otmuchów
2:0
MKS II Pogoń Prudnik
Fortuna Głogówek
0:11
Polonia Głubczyce
Polonia Nysa
0:6
MLUKS Tułowice
Kolejka 3
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
10:0
Koksownik Zdzieszowice
Odra Kędzierzyn-Koźle
2:1
Jedność Rozmierka
MLUKS Tułowice
10:0
Fortuna Głogówek
MKS II Pogoń Prudnik
2:4
Polonia Nysa
LZS Racławiczki
1:12
Czarni Otmuchów
Kolejka 4
Data Gospodarze Wynik Goście
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:4
Polonia Głubczyce
Jedność Rozmierka
3:3
Czarni Otmuchów
Koksownik Zdzieszowice
2:7
MLUKS Tułowice
Fortuna Głogówek
0:2
MKS II Pogoń Prudnik
Polonia Nysa
9:0
LZS Racławiczki
Kolejka 5
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
4:1
Jedność Rozmierka
Czarni Otmuchów
1:2
Polonia Nysa
LZS Racławiczki
1:2
Fortuna Głogówek
MLUKS Tułowice
8:0
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS II Pogoń Prudnik
2:0
Koksownik Zdzieszowice
Kolejka 6
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
3:1
MLUKS Tułowice
Odra Kędzierzyn-Koźle
1:0
MKS II Pogoń Prudnik
Jedność Rozmierka
3:2
Polonia Nysa
Koksownik Zdzieszowice
11:0
LZS Racławiczki
Fortuna Głogówek
2:3
Czarni Otmuchów
Kolejka 7
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
Koksownik Zdzieszowice
LZS Racławiczki
- : -
Odra Kędzierzyn-Koźle
MLUKS Tułowice
- : -
Jedność Rozmierka
Polonia Nysa
- : -
Fortuna Głogówek
MKS II Pogoń Prudnik
- : -
Polonia Głubczyce
Kolejka 8
Data Gospodarze Wynik Goście
Polonia Głubczyce
- : -
LZS Racławiczki
Odra Kędzierzyn-Koźle
- : -
Czarni Otmuchów
Jedność Rozmierka
- : -
Fortuna Głogówek
Koksownik Zdzieszowice
- : -
Polonia Nysa
MLUKS Tułowice
- : -
MKS II Pogoń Prudnik
Kolejka 9
Data Gospodarze Wynik Goście
Czarni Otmuchów
- : -
Polonia Głubczyce
Fortuna Głogówek
- : -
Koksownik Zdzieszowice
LZS Racławiczki
- : -
MLUKS Tułowice
Polonia Nysa
- : -
Odra Kędzierzyn-Koźle
MKS II Pogoń Prudnik
- : -
Jedność Rozmierka
do góry więcej wersja klasyczna
Wiadomości (utwórz nową)
Brak nieprzeczytanych wiadomości